top of page
Yamaha MT-25 (MT-03) / R25 (R3) Arka Çamurluk (Uzun versiyon) / Rear Hugger

Yamaha MT-25 (MT-03) / R25 (R3) Arka Çamurluk (Uzun versiyon) / Rear Hugger

₺390,00Prezzo

*Çamurluk kısmı Abs Plastikten üretilmektedir

*Zincir koruması alüminyumdan Cnc lazer kesim ve büküm tekniği ile üretilmektedir. *Motosikletle tam uyumludur kolaylıkla montajı yapılabilmektedir.

 

Tüm ürünlerimiz ; içeriğine hurda plastik karıştırılmamış %100 orjinal ithal kore menşeili ABS levhalardan üretilmektedir.
Abs plastik ürünler tamamen homojen ve maksimum seviyede esnek yapıya sahiptir ,bu özelliği sayesinde diğer fiberglass ürünlerde sıkça yaşanan yüzeylerde çatlama ,yüzey katmanlarında soyulma,kenarlarda ufalanma gibi sorunlar abs plastik ürünlerde görülmemektedir.
Abs plastik ürünler esnek ve güçlü yapısı sayesinde zorlanma,bükülme gibi durumlarda herhangi bir hasar almadan geri eski şeklini alabilmektedir.
Plastik malzeme yoğun ve homojen yapıda olduğu için , kenar kesimlerinde çatlaklar,gözenekler ve keskin pürüzler oluşmamaktadır.
Ürünlerimiz detaylı yüzey aşındırma ve perdahlama işlemlerinden sonra ,malzeme ile tam uyumlu ve yüksek esnekliğe sahip STANDOX-DUXXON plastik astarları uygulanarak boyanmaktadır . Bu sayede zamanla boya atması gibi durumlar yaşanmamaktadır.

 

This is a 2 in 1 product. Rear Fender and Chain Guard cover is in one product
This splash to dirt, splash and stone for strut and rear substructure is made of impact-resistant ABS plastic and aluminum.
All pre-drilled and ready to install
High-strength yet sophisticated mount
Easy to fit
Fits all MT-25 (MT-03) and R25 year models.
Hugger is made from ABS plastic and Chain Guard is made from aluminum raw material.

 

Click for Internatıonal Shipping

 

  • GÖNDERİM BİLGİSİ

     Siparişleriniz stok durumuna göre 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Ürünün stokta kalmaması yada üretim aşamasında olması gibi durumlarda  sizinle iletişime geçip talebiniz doğrultusunda işlem yapılacaktır.

bottom of page