Honda Nc 700-750 S-X Plakalık Uzatıcı -2015 /Spray Reducer Ductail

Honda Nc 700-750 S-X Plakalık Uzatıcı -2015 /Spray Reducer Ductail

145,00₺Fiyat

*HONDA NC SERİSİ (700-750 / S-X-INTEGRA) 2012-2015 ARASI MODELLER İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞTIR VE TAM UYUMLUDUR.

*DAYANIKLI ABS PLASTİK MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.

*ÇANTAYA VE BİNİCİYE GELEN SUYU VE ÇAMURU, DİĞER SÜRÜCÜLERE YAPILAN SIÇRATMAYI AZALTMAKTADIR.

 

Tüm ürünlerimiz ; içeriğine hurda plastik karıştırılmamış %100 orjinal ithal kore menşeili ABS levhalardan üretilmektedir.
Abs plastik ürünler tamamen homojen ve maksimum seviyede esnek yapıya sahiptir ,bu özelliği sayesinde diğer fiberglass ürünlerde sıkça yaşanan yüzeylerde çatlama ,yüzey katmanlarında soyulma,kenarlarda ufalanma gibi sorunlar abs plastik ürünlerde görülmemektedir.
Abs plastik ürünler esnek ve güçlü yapısı sayesinde zorlanma,bükülme gibi durumlarda herhangi bir hasar almadan geri eski şeklini alabilmektedir.
Plastik malzeme yoğun ve homojen yapıda olduğu için , kenar kesimlerinde çatlaklar,gözenekler ve keskin pürüzler oluşmamaktadır.
Ürünlerimiz detaylı yüzey aşındırma ve perdahlama işlemlerinden sonra ,malzeme ile tam uyumlu ve yüksek esnekliğe sahip STANDOX-DUXXON plastik astarları uygulanarak boyanmaktadır . Bu sayede zamanla boya atması gibi durumlar yaşanmamaktadır.

 

A rear motorcycle spray reducer designed specifically tothe Honda NC700X/S, NC750X/S and Integra - up to 2015 only. Attaches securely to the existing black plastic licence plate holder on the bike.
Designed to keep the mud off the back of your luggage and/or passenger and to reduce spray onto other bikers and vehicles travelling behind your motorcycle.

Click for Internatıonal Shipping

 

Online Satın Al

  • GÖNDERİM BİLGİSİ

     Siparişleriniz stok durumuna göre 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Ürünün stokta kalmaması yada üretim aşamasında olması gibi durumlarda  sizinle iletişime geçip talebiniz doğrultusunda işlem yapılacaktır.