top of page
Honda Vfr 1200X Crosstourer  Ön Çamurluk Uzatıcı / Front Fender Extender

Honda Vfr 1200X Crosstourer Ön Çamurluk Uzatıcı / Front Fender Extender

₺500.00Price
  • ABS termoplastik malzemeden yüksek kalite işçilikle üretilmektedir.

 

  • Montaj işlemi için ürün ile birlikte montaj kılavuzu, 3M markasının plastik yüzeyler için özel olarak ürettiği VHB LSE serisi çift taraflı bant ve yeterli miktarda plastik perçin gönderilmektedir.

 

  • Ürün radyatöre ve motor bloğuna ön tekerden gelen su, çamur, taş vs gibi istenmeyen maddeleri başarılı bir şekilde engelleyerek metal aksamın ömrünü uzatmakta, sürekli temiz kalmasını sağlamaktadır.

 

  • Radyatör peteklerinin tıkanmasını engelleyerek soğutmada olası performans kayıplarının önlenmesinde yardımcı olmaktadır.

 

  • Ürün modele özel üretilmiştir dolayısı ile motor ile tam uyumludur. 

 

  • ***PLASTİK ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMINA HASSAS YÜZEY İŞLEMLERİ UYGULANMIŞ VE BOYANMIŞTIR. ÜRÜNLERİN ÜZERİNE UYGULANAN BOYA GÖRSEL OLARAK KALİTEYİ ARTIRMAKLA BİRLİKTE ÜRÜN İÇİN BİR KALKAN GÖREVİ GÖRMEKTEDİR. PLASTİK ÜRÜNLERE BOYA YA DA KAPLAMA YAPILMADIĞI TAKDİRDE GÜNEŞ IŞINLARINA MARUZ KALMA DURUMUNDA KISA SÜREDE YAPISAL OLARAK BOZULMAKTA VE FİZİKSEL DAYANIM ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMEKTEDİR. UCUZ GÖRÜNEN ALTERNATİF ÜRÜNLERDE HERHANGİ BOYA-KAPLAMA İŞLEMİ UYGULANMADIĞI İÇİN KISA ZAMAN İÇERİSİNDE RENK SOLMASI, ÇATLAMA, KIRILMA GİBİ DURUMLAR YAŞANMA OLASILIĞI ARTTIĞINDAN KULLANIM ÖMRÜ DAHA KISADIR.***

 

The Extenda Fenda is a cost effective method of controlling the wet and dirty spray from your front tyre. On and off road spray or debris from your front tyre can wreak havoc blocking or even damaging cooling grills and radiators, reducing performance and turning a simple wash into a serious project. 

It is made of first quality ABS plastic with maximum endurance level.

Extenda Fendas are simple to install and will arrive safely packaged, together with comprehensive fitting instructions and all necessary fittings as described above. No modification to your bike is necessary.

Click for Internatıonal Shipping

 

  • GÖNDERİM BİLGİSİ

     Siparişleriniz stok durumuna göre 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Ürünün stokta kalmaması yada üretim aşamasında olması gibi durumlarda  sizinle iletişime geçip talebiniz doğrultusunda işlem yapılacaktır.

bottom of page