top of page
Yamaha Tracer 700 Gaga MODEL:2 / Front Beak Extension

Yamaha Tracer 700 Gaga MODEL:2 / Front Beak Extension

₺950.00Price

STEON ÖZEL TASARIMIDIR.

 

Tüm ürünlerimiz hurda karışmamış 1.kalite maksimum dayanıklılık seviyesine sahip abs plastikten üretilmektedir .
*Extra işlem yapılmadan hazır bağlantı noktalarına kolaylıkla montajı yapılabilmektedir.
*Montaj için gerekli olan tüm civata ve parçalar yanında gönderilmektedir.

 

Tüm ürünlerimiz; içeriğine hurda plastik karıştırılmamış %100 orjinal ithal kore menşeili ABS levhalardan üretilmektedir.
Abs plastik ürünler tamamen homojen ve maksimum seviyede esnek yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde diğer fiberglass ürünlerde sıkça yaşanan yüzeylerde çatlama, yüzey katmanlarında soyulma, kenarlarda ufalanma gibi sorunlar abs plastik ürünlerde görülmemektedir.
Abs plastik ürünler esnek ve güçlü yapısı sayesinde zorlanma,bükülme gibi durumlarda herhangi bir hasar almadan geri eski şeklini alabilmektedir.
Plastik malzeme yoğun ve homojen yapıda olduğu için, kenar kesimlerinde çatlaklar, gözenekler ve keskin pürüzler oluşmamaktadır.

***PLASTİK ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMINA HASSAS YÜZEY İŞLEMLERİ UYGULANMIŞ VE BOYANMIŞTIR. ÜRÜNLERİN ÜZERİNE UYGULANAN BOYA GÖRSEL OLARAK KALİTEYİ ARTIRMAKLA BİRLİKTE ÜRÜN İÇİN BİR KALKAN GÖREVİ GÖRMEKTEDİR. PLASTİK ÜRÜNLERE BOYA YA DA KAPLAMA YAPILMADIĞI TAKDİRDE GÜNEŞ IŞINLARINA MARUZ KALMA DURUMUNDA KISA SÜREDE YAPISAL OLARAK BOZULMAKTA VE FİZİKSEL DAYANIM ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMEKTEDİR. UCUZ GÖRÜNEN ALTERNATİF ÜRÜNLERDE HERHANGİ BOYA-KAPLAMA İŞLEMİ UYGULANMADIĞI İÇİN KISA ZAMAN İÇERİSİNDE RENK SOLMASI, ÇATLAMA, KIRILMA GİBİ DURUMLAR YAŞANMA OLASILIĞI ARTTIĞINDAN KULLANIM ÖMRÜ DAHA KISADIR.***

 

Yamaha Tracer 700 front beak extension compatible up to 2019.

It is made of first quality ABS plastic with maximum endurance level.
All necessary bolts&nuts are shipped within the package.
It helps keep rider and bike cleaner
Keep your lower fairing and cowl free from dirt and unsightly damage caused by road debris and stone chips.

Click for Internatıonal Shipping

 

  • GÖNDERİM BİLGİSİ

     Siparişleriniz stok durumuna göre 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Ürünün stokta kalmaması yada üretim aşamasında olması gibi durumlarda  sizinle iletişime geçip talebiniz doğrultusunda işlem yapılacaktır.

bottom of page