top of page
Yamaha Tracer 900 Gaga / Front Beak Extension

Yamaha Tracer 900 Gaga / Front Beak Extension

800,00₺Price

*2018 öncesi tam uyumludur . 

*2018 sonrası ve Gt lere işlem yapılarak uygulanabilmektedir

Tüm ürünlerimiz hurda karışmamış 1.kalite maksimum dayanıklılık seviyesine sahip abs plastikten üretilmektedir .
*Extra işlem yapılmadan hazır bağlantı noktalarına kolaylıkla montajı yapılabilmektedir.
*Montaj için gerekli olan tüm civata ve parçalar yanında gönderilmektedir.

 

Tüm ürünlerimiz ; içeriğine hurda plastik karıştırılmamış %100 orjinal ithal kore menşeili ABS levhalardan üretilmektedir.
Abs plastik ürünler tamamen homojen ve maksimum seviyede esnek yapıya sahiptir ,bu özelliği sayesinde diğer fiberglass ürünlerde sıkça yaşanan yüzeylerde çatlama ,yüzey katmanlarında soyulma,kenarlarda ufalanma gibi sorunlar abs plastik ürünlerde görülmemektedir.
Abs plastik ürünler esnek ve güçlü yapısı sayesinde zorlanma,bükülme gibi durumlarda herhangi bir hasar almadan geri eski şeklini alabilmektedir.
Plastik malzeme yoğun ve homojen yapıda olduğu için , kenar kesimlerinde çatlaklar,gözenekler ve keskin pürüzler oluşmamaktadır.
Ürünlerimiz detaylı yüzey aşındırma ve perdahlama işlemlerinden sonra ,malzeme ile tam uyumlu ve yüksek esnekliğe sahip STANDOX-DUXXON plastik astarları uygulanarak boyanmaktadır . Bu sayede zamanla boya atması gibi durumlar yaşanmamaktadır.

 

It is made of first quality ABS plastic with maximum endurance level.

All necessary bolts&nuts are shipped within the package.

It helps keep rider and bike cleaner keep your lower fairing and cowl free from dirt and unsightly damage caused by road debris and stone chips.

 

Click for Internatıonal Shipping

 

  • GÖNDERİM BİLGİSİ

     Siparişleriniz stok durumuna göre 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Ürünün stokta kalmaması yada üretim aşamasında olması gibi durumlarda  sizinle iletişime geçip talebiniz doğrultusunda işlem yapılacaktır.

bottom of page