top of page
tescillogo.jpg

HAKKIMIZDA / ABOUT US

    Steon Motor ailesi olarak tam 10 yıldır motosiklet ürünleri tasarlıyor, üretiyor, satıyor ve sağladığımız %100 müşteri memnuniyeti ile sektörün en sevilen ve tercih edilen markalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

   

   Kalitemizden, güvenilirliğimizden ve en önemlisi yaratıcılığımızdan ödün vermiyor, yaptığımız işten keyif alıyoruz. Yıllardır olduğu gibi gelecekte de en iyi fiyatlarla en iyi ürünleri kullanıcılarımıza sunabilmek için ilk günkü heyecanla araştırmaya ve teknik altyapımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

    Steon etiketi taşıyan her ürünün hiçbir masraftan ve emekten kaçınılmayarak özenle üretildiğinden ve olası sorunların önüne geçilmek için gerekli tüm çalışmaların yapıldığından, tespit edilen sorunların giderilip hiçbir hatalı ürünün kesinlikle satışa sunulmadığından emin olabilirsiniz.

 

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde problemin en kısa sürede ve tamamen müşteri yanlısı bir politika ile çözüme kavuşturulacağından emin olabilirsiniz.


    As Steon Motor family, we have been designing, producing, selling motorcycle products for 6 years and we are proud of being one of the most loved and preferred brands in the sector with 100% customer satisfaction.

   We do not compromise on our performance, reliability and most importantly our creativity, we enjoy our work. Our search for new products and techniques continues with the excitement of the first day in order to offer the best products at the best prices to our users in the future, as it has been for years.

   You can be sure that every product bearing the Steon label is carefully produced without avoiding any expense and effort, and that all necessary work is done to prevent possible problems, and that the detected problems are resolved and no faulty products are offered for sale.

 

   If you experience any problem with our products and services, you can be sure that the problem will be resolved as soon as possible and with a completely pro-customer policy.

bottom of page